Весникар - најнови статии

Весникар - најчитани статии

Празничен прием по повод Божикните празници и именденот на А...

08.01.2023 Во Архиепископскиот соборен храм ,, Свети Климент Охридски"- Скопје, Митрополитот Тетовско - гостиварски г. Јосиф присуствуваше на празничен прием по повод Божикните празници и именденот на Архиепископот охридски и македонски г.г. Стефан.

Original Link...


Tags: None
0 comments
Report        

Read On: