Весникар - најнови статии

Весникар - најчитани статии

Недела 21 по Педесетница

Недела 21 по Педесетница - св.Прохор Пчињски, митрополитот Тетовско гостиварски г. Јосиф богослужеше света литургија во Лешочкиот манастир. Верниот народ се причести со светите тајни.

Original Link...


Tags: None
0 comments
Report        

Read On: